24 Saat Kesintisiz
Toplu SMS Gönderimi

Uzman kadromuz sizin için çalışıyor. Tamamen internet altyapısı üzerine kurulu sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurma ihtiyacı duymadan, istediğiniz her zaman ve her yerden sisteme erişim sağlayabilir ve anında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

3D Secure (3 Boyutlu Güvenlik) Sistemi

Kredi kartınızın internet ortamındaki güvenliğini en üst seviye tutmak adına, sitemizsadece 3D Secure ile işlem yapılmasına izin vermektedir. 3D Secure, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş ve MasterCard tarafından da kabul edilmiş Uluslar arası Güvenlik platformudur.

256-bit SSL ile
%100 Bilgi Güvenliği

İleti Merkezi'nin tüm sayfaları, günümüzün en gelişmiş şifrelemesi olan 256-bit SSL ile güvence altına alınmıştır. Kredi kartı bilgileriniz, internet üzerinden ilgili banka sunucularına gönderilirken, en üst seviye şifreleme teknolojisi ile şifrelenir.

Kullanıcı Dostu Toplu SMS Gönderim Paneli

Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sistemde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz.

Hitaplı Toplu SMS Gönderimi

Rehberinize kayıtlı olan tüm kişilere Adı ve Soyadı ile hitap eden ortak bir metin yollayabilirsiniz. Kullanım örneği: Sayın {{AD}} {{SOYAD}} bu akşam saat 21:30 da yapılacak olan ...

Zamanlanmış SMS Gönderimleri

Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, mesajlarınızı ayarlayarak istediğiniz gün alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sistemi bir ajanda gibi kullanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Raporlama

Gerçek zamanlı SMS iletim raporlarını detaylı bir şekilde görebilir ve rapor olarak indirebilirsiniz.

Güçlü SMS API Desteği

Herhangi bir uygulamaya tamamen entegre olabilen güçlü, etkin ve kesintisiz Toplu SMS API miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan veya şirketimizde kullandığınız yazılım üzerinde SMS gönderebilirsiniz.

Telefon Rehberi

Rehberinizi sistem üzerinden oluşturup, internete her bağlandığınızda erişebilir ve istediğiniz gibi gruplar oluşturarak kolayca yönetebilirsiniz.

Kolay Rehber Aktarımı

Excel'den veya akıllı telefonlardan alınan CSV ve VCF formatlarını yeni rehberimizle aktarmak artık çok daha kolay! Oluşturduğunuz gruplara hızlıca ve güvenle aktarım yapabilirsiniz.

Otomatik Özel Gün Mesajları

Rehberinizdeki kişilere özel günlerinde otomatik olarak SMS gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Excel Dosyasından Toplu SMS Gönderimi

Excel dosyalarından istediğiniz sütünları, istediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı kolayca oluşturabilir ve toplu olarak kişiye özel mesajlar gönderebilirsiniz.

Toplu mesajlaşma servislerini
kullanmaya başlamak için hemen başvurun.

Başvur