Güvenlik ve Gizlilik

Lütfen Bu Sözleşmeyi Dikkatle Okuyun
Bu gizlilik anlaşmasının amacı sizlerle aşağıdaki maddeleri tam anlamıyla paylaşmak:
- Sizden aldığımız bilgilerin neler olduğunu
- Bilgiyi nasıl kullandığımızı
- Bilgiyi kimlerle paylaştığımızı
- Bu bilgiyi nasıl değiştirebileceğinizi
Bu politika bizim web sitemizi bağlamaktadır, yalnız websitemizde linki olan diğer websiteleri için bağlayıcı değildir. Bu politika SMS Sözleşmemiz ile birleştirilmiştir ve ona tabidir.

Topladığımız Bilgiyi Nasıl Kullanıyoruz?

Sizden aldığımız bilgileri, sizlere taahhüt ettiğimiz hizmetleri vermek için kullanmaktayız. Sizler hakkında kişisel olarak ayırt edici olan bilgileri ise pazarlama ve promosyon çalışmalarımızıgüçlendirmek, site kullanımını istatiksel olarak analiz etmek, sunduğumuz içerik ve ürün sunumlarınıgeliştirmek ve site içeriğini ve düzenini size göre uyarlamak için kullanabiliriz. Bunu yapmaktakiamacımız sitemizin sizlerin ihtiyacına cevap verecek şekilde gelişmesini sağlamaktır. Kişisel olarakayırt edici bilgilerinizi, zaman zaman, sizin menfaatinize olduğuna inandığımız bilgileri size göndermekiçin kullanabiliriz. - istenen bannerlar ya da promosyonlar gibi. İdari konular ya da son haberlerhakkında sizle iletişime geçmek için e-mail adresinizi kullanmaktayız.

Veritabanı Bilgilerinin Korunması

Text mesaj gönderimi ve veya bellek oluşturma amaçlı GOLDMESAJ'a gönderilen her bilgi hamili hesabınızdasaklı tutulacaktır. GOLDMESAJ, yasal bir zorunluluk nedeniyle aksi gerekmedikçe bu bilgiyi sizin onayınızolmadan asla biriktirmeyecek veya üçüncü kişi ya da kurumlara dağıtmayacaktır. Bizimveritabanımızda oluşturduğunuz ya da bize gönderdiğiniz müşteri bilgileri, numaralar ve her tür veri tabanı için bu kaide geçerlidir.

Bilgilerinizin İfşa Edilmesi

Herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma kişisel olarak ayırd edici olan bilgileriniz bizim tarafımızdansatılmayacak ya da kiralanmayacaktır. Buna ek olarak, idari makamlar tarafından istenmesi halinde bilgilerinizin tarafımızdan ifşa edilmesi yasal bir zorunluluktur.

Bilgileriniz Gözden Geçirme ya da Değiştirme

Hesabınızdaki bilgileri değiştirmek istediğiniz zaman ana sayfamıza giriş yapın. Burada bilgilerinizideğiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Sorumluluğumuzun Sınırları

Mahremiyetiniz bizim için çok önemli olmakla beraber, mevcut yasal ve teknik düzenlemelernedeniyle bilgilerinizin bu metinde bahsedilen haller dışında hiçbir şekilde üçüncü taraflaraaçılmayacağını garanti edemiyoruz. Bunun dışında gerekli ya da uygun olduğuna inandığımız hallerde,bu bilgileri emniyet makamlarıyla da diğer idari makamlarla paylaşmak yetkimiz dahilindedir. Bu ifşa hiçbir şekilde ticari amaçlarla yapılamaz ya da ticari kullanım için GOLD MESAJ'dan istenemez.

Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bu gizlilik politikasını kabul etmiş olmak zorunludur ve burada bahsi geçen tüm koşullar sizler ve bizler için bağlayıcıdır.