Neden
Toplu SMS?

En etkili doğrudan pazarlama yolu Toplu SMS gönderimleridir. Toplu SMS gönderimleri, hem kişiyle özel iletişime geçebilme imkanı ile hem de elde edilen geri dönüşlerle etkinliğinin kolay saptanabilir olmasından dolayı, tercih edilirliği günden güne artmakta. Böylece Toplu SMS'i genel pazarlama stratejisi içerisinde benimseyerek başkalarının bir adım önünde olursunuz.

Dinamik yapısıyla hızla gelişme gösteren günümüzün şartlarında, müşterilerle her zaman iletişim içerisinde olmak en önemli etkendir.

Şirketinizi bir üst seviyeye taşımak için Toplu SMS ile pazarlama stratejisinden olabildiğince yararlanmanız gerekiyor çünkü;

Toplu SMS, müşterilerle birebir şekilde etkileşimde olmayı sağlar. Müşteri portföyüne kampanya duyuruları yapılırken, maddi açıdan ve zaman kaybından tasarruf edilir ve müşterilere hızlıca gerekli duyurular ya da bilgilendirmeler yapılır. Gönderimi yapılan Toplu SMS'lerin ne kadar kişiye ulaştığı kolayca öğrenilebilinir. Toplu SMS'lerin sağladığı geri bildirimler sayesinde yatırımınızın ne kadarının hangi alanda nasıl kullanılacağı planlanıp şirket geliri kolayca maksimize edilebilir.

İşiniz İçin Neden Toplu SMS Servislerini Kullanmalısınız?

İster Çalışanlarınız, Ister Tedarikçileriniz Isterseniz Müşterilerinizle Iletişim Için Kullanıyor Olun, Toplu SMS Servisleri Kurumunuz Için En Verimli Iletişim Araçlarıdır.

GOLD MESAJ Toplu SMS Servisleri Ile Çok Kısa Bir Zamanda Yüksek Sayıda Alıcıya Aynı Anda Ulaşma Ve Gerçek Başarıyı Yakalama Şansına Sahip Olursunuz.

Uygun Fiyat Sunar


Bir Iletişim Aracı Olarak Toplu SMS, Diğer Iletişim Araçları Ile Kıyaslandığında Çok Daha Uygun Fiyatlara Sahiptir. Özellikle Ihtiyacınız Olan Kullanım Miktarınızı Doğru Planlayıp, Doğru Paketleri Seçtiğiniz Veya Senelik Olarak Taahhütlerinizi Doğru Oluşturduğunuz Zaman GOLDMESAJ Toplu SMS Servisleri Ile Uygun Fiyata Yüksek Başarıya Sahip Olursunuz.

Yüksek Ulaşım Oranı Sağlar


Tüm Dünyada Olduğu Gibi Ülkemizde De Mobil Telefonlar Hayatımızın Ayrılmaz Bir Parçası Olmuş Durumdadır. Mobilde, Mobil Telefonlar Üzerinden Kullanıcılara Toplu SMS Ile Her Yerde Ve Her Zaman Ulaşma Imkanı Sunar.

Gerçek Etki Ve Yüksek Geri Dönüşler Sunar


SMS, Olabilecek En Kişisel Iletişim Aracıdır. GOLDMESAJ Toplu SMS Gönderimleri Çok Yüksek Oranlarla Alıcılara Iletilir Ve Alıcıların Çok Yüksek Bir Oranı Tarafından Bu Mesajlar Okunur. Bu Kadar Yüksek Dikkat Çeken Bir Iletişim Aracı Olarak Toplu SMS, Diğer Mecralara Göre Daha Yüksek Bir Etki Ve Geri Dönüş Oranına Sahiptir.

Hızlıdır


GOLD MESAJ Toplu SMS Servisleri Iki Önemli Hız Kavramı Sunar. Birincisi; Doğru Çözümler Sayesinde Toplu SMS Ile Yapacağınız Bir Kampanyayı Saniyeler Içinde Hazırlayabilme, Ikincisi De Hazırlamış Olduğunuz Kampanyayı Saniyeler Içinde 100.000’Lerce Kişiye Ulaştırabilme Şansına Sahip Olmanızdır.

API Desteği Sunar


Kullanmış Olduğunuz Kurum Içi Çözümlere, GOLDMESAJ Geliştirici Araçları’nı Ek Bir Programa Gerek Kalmaksızın Kolayca Entegre Edebilirsiniz. Böylece Mobil Iletişim Için Gerekli Olan Servisleri Hemen Kullanmaya Başlar, Aynı Anda Binlerce Toplu Mesaj Gönderebilirsiniz.

Otomatikleştirme Seçeneği Sunar


GOLD MESAJ Toplu SMS Servisleri Ile Belirlediğiniz Özel Tarihlerde, Ikinci Bir Işleme Gerek Olmaksızın Iletilecek Her Türlü Günlük Ve Rutin Görev Emrini Tanımlayabilirsiniz.

Detaylı Raporlama İmkanı Sağlar


Kullanmış Olduğumuz Teknoloji Sayesinde, Göndermiş Olduğunuz Tüm Toplu SMS Metinlerini Ve Göndermiş Olduğunuz Alıcı Listesini Saklayabilir; Gönderimlerinizi Takiben, Mesajlarınızın Durumlarını, Iletildi, Beklemede, Iletilmedi Veya Hatalı Numara Kriterleriyle Raporlayabilirsiniz.

Toplu mesajlaşma servislerini
kullanmaya başlamak için hemen başvurun.

Başvur